ילדים ומשפחה

אמיל והבלשים


הרפתקאה בלשית מותחת ומרגשת על-פי ספרו הקלאסי של אריך קסטנר

לגילאי 6-12

מחזה:עידו ריקלין  בימוי: רפי ניב  תפאורה: סוטלנה ברגר  תלבושות: מוני מדניק  מוסיקה: נדב רובינשטיין תאורה: תמר אור  תנועה: איריס לנה  קרבות במה: גנאדי בביצקי  שחקנים: אודי בן דוד/איציק כהן, אסף בןשמעון/ניר רווח , גיל ויינברג/איציק כהן, יובל טננבאום, שלומי טפיירו/יוגב יפת,לירון לסרי, אור מאיר , מאיה מדג'ר, בת חן סבג/אביגיל ערמון , רודיה קוזלובסקי/מתןקליגר .

 אמיל טישביין, גיבור סיפרו הקלאסי של אריךקסטנר, נוסע לבדו ברכבת כדי לבקר את סבתו ובת דודתו שגרות בברלין. בדרך נגנב ממנוכספו. מאותו רגע נחוש אמיל בדעתו להשיב את האבדה. הוא חושד בנוסע מבוגר שישב איתובקרון הרכבת, ורוקם תכנית כדי ללכוד את הפושע. עוזרים לו בתכנית הנועזת חבורת נערים אותם הוא פוגש בברלין ובת דודתו, פוני.הצגה צבעונית וקסומה השואבת את הצופה הצעיר למסע הרפתקאות לילי, מותח, משעשע ומרגש, יחד עם אמיל וחבריו בעקבות הגנב.

הביקורותמשבחות:..." העיקר כאן הוא הסיפור, שמסופר בלשון עכשווית אך לא רזה מדי,ומשוחק בחדווה גדולה על ידי קבוצה גדולה של שחקנים... "אמיל והבלשים" שלריקלין וניב נשענת על המקור הספרותי ומשתפת את כל הילדים במרדף אחרי הגנב... מעולם לא ראיתי השתתפות כזו של הקהל, שבאה מתוך אושר ועוטפת את כולם - מבוגרים וילדים".רונית רוקאס, "הארץ".

מתי והיכן

התיאטרון
זמין גם ככרטיס בחירה למנוייםיש מספיק כרטיסים
02/02/2019 10:30

סל קניות

ערוך