מידע נוסף
סכום כל חלקיי
סכום כל חלקיי

רטרוספקטיבה: הנס ויינגרטנר
סכום כל חלקיי
Hut in the Woods
בימוי: הנס ויינגרטנר
משחק: פיטר שניידר, טימור מסולד, הנריקה וון-קויק
מרטין היה מתמטיקאי בעל קריירה מבטיחה וחיים מסודרים, אבל לאחר התמוטטות עצבים הוא איבד את משרתו והתחיל בתהליך התבודדות. הוא מוצא נחמה בקשר עם ילד רוסי שאיננו דובר גרמנית, ויחד הם מחליטים להימלט מהחברה המדכאת ולחיות בבקתה מבודדת ביער. מאבק ההישרדות בחיים נטולי נוחיות רק מחזק את מרטין ואת הקשר בינו ובין הילד, אבל אולי לא הכל בדיוק כפי שהוא נראה.
גרמניה 2011, 117 דקות, גרמנית ורוסית, כתוביות בעברית

לפני הסרט יוקרן מתוך גרמניה 09-אסופה של סרטים קצרים על מצב האומה, הסרט הקצר מְסַכֵּן | בימוי: הנס ויינגרטנר | גרמניה 2009, 11 דק'.

הגדלה
50 שנים, 50 סרטים, 50 במאים גרמנים סכום כל חלקייDie Summe meiner einzelnen Teileבימוי: הנס ויינגרטנרמשחק: פטר שניידר, הנריקה פון קויק, טימור מאסולד מרטין בוטח במספרים בלבד. עד לפני זמן לא רב הוא נחשב למתמטיקאי גאון בעל קריירה מבטיחה, אך הוא עבד עד שכוחותיו אפסו. לאחר שחרורו מבית החולים הפסיכיאטרי מרטין מאבד את משרתו הנחשקת, לוקח את חפציו ומתבודד. הוא חש נרדף, ומתקשה לאלף את המציאות באמצעות המספרים. במבואות העיר הוא נתקל בנער מסתורי, ויחד הם מחליטים לברוח ליערות הסובבים את ברלין. אולם זו רק שאלה של זמן עד שהמספרים ימצאו אותו גם שם. אחד הסרטים המרשימים שנוצרו בגרמניה בשנים האחרונות.גרמניה 2011, 117 דקות, גרמנית, תרגום לעברית

סל קניות

ערוך